SkinBiotics

SkinBiotics MesoActive MesoTherapy to kliniczna, wyjątkowo aktywna linia pielęgnacyjna skoncentrowana na koncepcji synergii we wszystkich preparatach. Skład każdego produktu ma powodować działanie synergiczne; połączenie sprawdzonych technologii z najnowszymi innowacjami naukowymi i dopilnowanie aby składniki aktywne miały największe zalecane stężenie. Produkty SkinBiotics, o multi-aktywnym składzie, zapewniają działanie zapobiegawcze i korygujące skórom problematycznym, dotkniętym szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego, oraz genetycznym i hormonalnym starzeniem. MesoActive MicroNeedling Mesoterapy to mezoterapia bezigłowa, innowacyjny i bezbolesny przezskórny system przenikania, który polega na przezskórnym transporcie niewielkich ilości istotnych substancji w głębokie warstwy skóry. Mezoterapia bezigłowa to alternatywa dla tradycyjnej mezoterapii. Zapewnia poprawę wielu problemów estetycznych poprzez wprowadzenie aminokwasów, witamin i minerałów w głąb skóry, pomagając wypłycić i wygładzić drobne i głębokie zmarszczki. Dzięki zwiększeniu zdolności skóry do zatrzymywania wilgoci przywraca jej zdrowy, ożywiony wygląd. Pobudza przeciwstarzeniowe mechanizmy komórek skóry i wspomaga produkcję kolagenu i elastyny. W rezultacie wyraźnie widoczny jest efekt liftingu i rozpromienienia skóry. Technika mezoterapii bezigłowej jest oparta na wykorzystaniu specjalnego wałka - mezorollera, złożonego z mikro igieł, które znacznie zwiększają skuteczną penetrację skóry właściwej i naskórka poprzez tworzenie nowych ścieżek międzykomórkowych aby umożliwić powstanie nowego systemu przenikania TDDS (Transdermal Drug Delivery System). Wchłanianie i przenikanie zwiększa się z 300 do 900krotnie, w przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów kosmetycznych, których aktywne składniki (nawet te o najmniejszej wadze molekularnej) muszą pokonać największą barierę ochronną skóry, warstwę keratynową.
Mezoterapia MESOACTIVE zawdzięcza swoją skuteczność oraz widoczne i szybkie rezultaty dwóm czynnikom:
1. zastosowaniu nowo opracowanych składników aktywnych, takich jak peptydy,
2. zastosowaniu rollerów aby maksymalnie zwiększyć wchłanianie tych składników w głąb skóry.
MESOROLLERY - DTS (Discneedle Therapy System - system terapii igłowej) Technika opierająca się na wykorzystaniu specjalnego rollera złożonego z mikroigieł o różnych rozmiarach. Rozmiar igieł waha się od 0,2 mm do 1,5mm. Znacznie zwiększają skuteczną penetrację skóry właściwej i naskórka poprzez tworzenie nowych ścieżek międzykomórkowych aby umożliwić powstanie nowego systemu przenikania TDDS (Transdermal Drug Delivery System). Nowe podejście do stymulacji-produkcji kolagenu przez skórę w sposób naturalny. Jakikolwiek składnik czynny może przeniknąć warstwę keratyny tylko o 0,3%.
Stosowanie rollerów oferuje nowe możliwości transportu składników aktywnych w głąb naskórka. Badania kliniczne wykazały, że absorpcja surowicy zwiększa się aż od 300 do 900 razy, kiedy stosuje się mezoroller.
TDDS (Transdermal Drug Delivery System) - mikro igły w rollerach poprawiają zdolności regeneracyjne skóry, zwiększając naturalne wytwarzanie kolagenu. Wyniki są imponujące: redukcja zmarszczek, zagęszczenie i poprawa kolorytu skóry są porównywalne do efektów chirurgii laserowej i peelingów, jednak bez powszechnie znanych skutków ubocznych. Naskórek jest zwiększony o około 8%. Instrukcja: Wykonaj 3 etapy nakłuwania aby utworzyć kanały. Poziomo - w pionie - po przekątnej. Powtórz każdy etap 3-5 razy.
Mezorollery można stosować na skórę każdej części ciała. Omijaj powieki i usta. Po użyciu przemyj narzędzie gorącą wodą, strzepnij i spryskaj specjalnie opracowanym Mesoroller Sanitizer. Schowaj do opakowania.
Mezorollery należy wykorzystywać wyłącznie tylko dla jednego klienta i sterylizować po każdym użyciu.

Koktajle nanosferyczne

1. Kwas Hialuronowy [trans cellular rejuvenator] - Koktajl nanosferyczny dla wyjątkowego transkomórkowego odmłodzenia.
2. HydrO2 [optimum hydro-dermal infusion] - Koktajl nanosferyczny dla zwiększonego nawilżenia komórkowego.
3. RejuDerm [anti-wrinkle skin enhancer] - Koktajl nanosferyczny dla intensywnej przeciwstarzeniowej pielęgnacji komórkowej.
4. SkinRevival [vital re-energizing booster]- Koktajl nanosferyczny dla wyjątkowej rewitalizacji komórkowej.
5. LiftActiv [facial contour remodeler] - Koktajl nanosferyczny dla natychmiastowego efektu liftingu.
6. EyeZone [advanced eye contour retexturizer] - Koktajl nanosferyczny dla ponadczasowo odmłodzonych oczu.
7. PearlWhite [even skin tone illuminator] - Koktajl nanosferyczny dla długotrwałego rozświetlenia i rozjaśnienia.
8. PerfectMatte [active sebo regulator] - Koktajl nanosferyczny dla czystej, matowej cery.
9. CelluLite [lipo contour remodeler] - Koktajl nanosferyczny dla niwelowania cellulitu.
10. Anti Stretch Mark [stretch mark minimizer] - Koktajl nanosferyczny dla niwelowania rozstępów.

Ampułki nanosferyczne nie zawierają:
PEG, PARABENÓW, SLS, PARAFINY, BARWNIKÓW, SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH


Wszystkie surowce są pochodzenia naturalnego, ponieważ przenikają przez warstwę keratyny i wnikają w skórę, bez zatykania porów skóry.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kosmetyków zawartą w katalogu poniżej:
Katalog SkinBiotics 2015